2016-2017: AF Coimbra - Campeonato Distrital de Infantis [1ª Fase - Série A]

write table
1. Etapa - 08.10.2016 pana 08.10.2016
Sb, 08/10 10:00  A Academica de Coimbra/SF - Fundacao ADFP  3 : 6
Sb, 08/10 11:00  CP Miranda do Corvo - C Norton de Matos  7 : 3
Sb, 08/10 11:00  Clube Uniao 1919 - NS Condeixa 'A'  2 : 0

Nu au jucat in aceasta etapa:: A Granja do Ulmeiro 'A'  

2. Etapa - 15.10.2016 pana 15.10.2016
Sb, 15/10 10:00  C Norton de Matos - Clube Uniao 1919  0 : 0
Sb, 15/10 10:00  Fundacao ADFP - CP Miranda do Corvo  0 : 5
Sb, 15/10 11:00  NS Condeixa 'A' - A Granja do Ulmeiro 'A'  4 : 3

Nu au jucat in aceasta etapa:: A Academica de Coimbra/SF  

3. Etapa - 22.10.2016 pana 22.10.2016
Sb, 22/10 10:00  A Granja do Ulmeiro 'A' - C Norton de Matos  2 : 2
Sb, 22/10 10:00  Clube Uniao 1919 - Fundacao ADFP  1 : 2
Sb, 22/10 11:00  CP Miranda do Corvo - A Academica de Coimbra/SF  2 : 2

Nu au jucat in aceasta etapa:: NS Condeixa 'A'  

4. Etapa - 05.11.2016 pana 05.11.2016
Sb, 05/11 10:00  A Academica de Coimbra/SF - Clube Uniao 1919  0 : 2
Sb, 05/11 11:00  C Norton de Matos - NS Condeixa 'A'  3 : 0
Sb, 19/11 18:30  Fundacao ADFP - A Granja do Ulmeiro 'A'  4 : 1

Nu au jucat in aceasta etapa:: CP Miranda do Corvo  

5. Etapa - 12.11.2016 pana 12.11.2016
Sb, 12/11 11:00  Clube Uniao 1919 - CP Miranda do Corvo  0 : 3
Sb, 12/11 12:00  A Granja do Ulmeiro 'A' - A Academica de Coimbra/SF  1 : 1
Sb, 12/11 12:00  NS Condeixa 'A' - Fundacao ADFP  0 : 2

Nu au jucat in aceasta etapa:: C Norton de Matos  

6. Etapa - 19.11.2016 pana 19.11.2016
Sb, 19/11 10:00  CP Miranda do Corvo - A Granja do Ulmeiro 'A'  4 : 0
Sb, 19/11 10:00  A Academica de Coimbra/SF - NS Condeixa 'A'  2 : 1
Sb, 19/11 11:00  Fundacao ADFP - C Norton de Matos  1 : 4

Nu au jucat in aceasta etapa:: Clube Uniao 1919  

7. Etapa - 26.11.2016 pana 26.11.2016
Sb, 26/11 11:00  A Granja do Ulmeiro 'A' - Clube Uniao 1919  0 : 3
Sb, 26/11 11:00  C Norton de Matos - A Academica de Coimbra/SF  4 : 2
Sb, 26/11 12:00  NS Condeixa 'A' - CP Miranda do Corvo  2 : 3

Nu au jucat in aceasta etapa:: Fundacao ADFP  

8. Etapa - 10.12.2016 pana 10.12.2016
Sb, 10/12 10:00  NS Condeixa 'A' - Clube Uniao 1919  3 : 1
Sb, 10/12 10:00  Fundacao ADFP - A Academica de Coimbra/SF  2 : 2
Sb, 10/12 11:00  C Norton de Matos - CP Miranda do Corvo  1 : 5

Nu au jucat in aceasta etapa:: A Granja do Ulmeiro 'A'  

9. Etapa - 17.12.2016 pana 17.12.2016
Sb, 17/12 10:00  Clube Uniao 1919 - C Norton de Matos  2 : 3
Sb, 17/12 10:00  CP Miranda do Corvo - Fundacao ADFP  5 : 1
Sb, 17/12 11:00  A Granja do Ulmeiro 'A' - NS Condeixa 'A'  1 : 3

Nu au jucat in aceasta etapa:: A Academica de Coimbra/SF  

10. Etapa - 07.01.2017 pana 07.01.2017
Sb, 07/01 10:00  Fundacao ADFP - Clube Uniao 1919  0 : 1
Sb, 07/01 11:00  C Norton de Matos - A Granja do Ulmeiro 'A'  7 : 1
Sb, 07/01 12:00  A Academica de Coimbra/SF - CP Miranda do Corvo  2 : 10

Nu au jucat in aceasta etapa:: NS Condeixa 'A'  

11. Etapa - 28.01.2017 pana 28.01.2017
Sb, 28/01 10:00  Clube Uniao 1919 - A Academica de Coimbra/SF  0 : 3
Sb, 28/01 10:00  A Granja do Ulmeiro 'A' - Fundacao ADFP  0 : 4
Sb, 28/01 10:00  NS Condeixa 'A' - C Norton de Matos  2 : 4

Nu au jucat in aceasta etapa:: CP Miranda do Corvo  

12. Etapa - 11.02.2017 pana 11.02.2017
Sb, 11/02 10:00  A Academica de Coimbra/SF - A Granja do Ulmeiro 'A'  2 : 2
Sb, 11/02 11:00  Fundacao ADFP - NS Condeixa 'A'  4 : 1
Sb, 11/02 11:00  CP Miranda do Corvo - Clube Uniao 1919  6 : 1

Nu au jucat in aceasta etapa:: C Norton de Matos  

13. Etapa - 18.02.2017 pana 18.02.2017
Sb, 18/02 10:00  NS Condeixa 'A' - A Academica de Coimbra/SF  1 : 2
Sb, 18/02 11:00  C Norton de Matos - Fundacao ADFP  2 : 4
Sb, 18/02 11:00  A Granja do Ulmeiro 'A' - CP Miranda do Corvo  1 : 2

Nu au jucat in aceasta etapa:: Clube Uniao 1919  

14. Etapa - 04.03.2017 pana 04.03.2017
Sb, 04/03 10:00  CP Miranda do Corvo - NS Condeixa 'A'  10 : 0
Sb, 04/03 11:00  Clube Uniao 1919 - A Granja do Ulmeiro 'A'  3 : 1
Sb, 04/03 12:00  A Academica de Coimbra/SF - C Norton de Matos  1 : 5

Nu au jucat in aceasta etapa:: Fundacao ADFP  

Clasament
    J Pts.   Golos    Dif.
ddd1  CP Miranda do Corvo  13   24:7    17
ddd2  C Norton de Matos  10   17:12    5
ddd3  Fundacao ADFP  7   11:14    -3
ddd4  NS Condeixa 'A'  6   12:15    -3
ddd5  A Academica de Coimbra/SF  4   9:21    -12
ddd6  Clube Uniao 1919  3   5:11    -6
ddd7  A Granja do Ulmeiro 'A'  2   5:15    -10