2011-2012: Campeonato Nacional da 3ª Divisão - Série C

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat  Jucatori    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
1. Etapa [08.10.2011]
      Sb, 08/10 16:00   GDR Conforlimpa    -    Externato da Benedita   3 : 2       
      Sb, 08/10 17:00   AR Bairro Boa Esperança    -    CSDC Ribeira de Frades   3 : 3       
      Sb, 08/10 17:30   Caldas SC    -    Sporting C Covilhã   4 : 2       
      Sb, 08/10 18:00   GURD MTBA    -    Eléctrico FC   2 : 0       
      Sb, 08/10 18:30   União de Leiria    -    ADR Mata Milagres   5 : 4       
      Sb, 08/10 19:00   ARCD Mendiga    -    SC Vila Verde   5 : 6       
      Sb, 08/10 19:00   GR Vilaverdense    -    CSC Prodeco   5 : 5       
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com  
 Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com J V E I   Golos DG   Pts.    
1º  Caldas SC       1 1 0 0   4 : 2 2   3  
2º  GURD MTBA       1 1 0 0   2 : 0 2   3  
3º  SC Vila Verde       1 1 0 0   6 : 5 1   3  
4º  União de Leiria       1 1 0 0   5 : 4 1   3  
5º  GDR Conforlimpa       1 1 0 0   3 : 2 1   3  
6º  GR Vilaverdense       1 0 1 0   5 : 5 0   1  
7º  CSC Prodeco       1 0 1 0   5 : 5 0   1  
8º  AR Bairro Boa Esperança       1 0 1 0   3 : 3 0   1  
9º  CSDC Ribeira de Frades       1 0 1 0   3 : 3 0   1  
10º  ARCD Mendiga       1 0 0 1   5 : 6 -1   0  
11º  ADR Mata Milagres       1 0 0 1   4 : 5 -1   0  
12º  Externato da Benedita       1 0 0 1   2 : 3 -1   0  
13º  Sporting C Covilhã       1 0 0 1   2 : 4 -2   0  
14º  Eléctrico FC       1 0 0 1   0 : 2 -2   0  
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: Lu, 14/11 17:37
Pagina actualizata in: 0.1496 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group