2010-2011: Campeonato Nacional da 3ª Divisão - Série C

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat  Jucatori    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
3. Etapa [23.10.2010]
      23.10.2010 16:00   AM Portela    -    Caldas SC   2 : 3       
      23.10.2010 17:00   Externato da Benedita    -    CD 'Os Patos'   4 : 4       
      23.10.2010 17:30   UP Venda Nova    -    ACD Ladoeiro   6 : 2       
      23.10.2010 18:00   GR Vilaverdense    -    Eléctrico FC   5 : 3       
      23.10.2010 18:00   A Granja do Ulmeiro    -    S Ereira e Benfica   2 : 4       
      23.10.2010 18:00   C Unidos do Cacém    -    União de Leiria   3 : 7       
      23.10.2010 18:30   CCRD Burinhosa    -    CAD Coruche   5 : 1       
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com  
 << Etapa precedenta   Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com J V E I   Golos DG   Pts    
1º  GR Vilaverdense ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
2º  União de Leiria ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
3º  UP Venda Nova       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
4º  S Ereira e Benfica ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
5º  A Granja do Ulmeiro ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
6º  ACD Ladoeiro ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
7º  C Unidos do Cacém ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
8º  CAD Coruche       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
9º  Externato da Benedita ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
10º  Caldas SC ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
11º  Eléctrico FC ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
12º  AM Portela ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
13º  CD 'Os Patos'       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
14º  CCRD Burinhosa ↗       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: Lu, 14/11 17:37
Pagina actualizata in: 0.1400 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group