2011-2012: Campeonato Nacional da 3ª Divisão - Série C

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat  Jucatori    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
8. Etapa [10.12.2011]
      Sb, 10/12 16:00   Externato da Benedita    -    CSC Prodeco   4 : 3       
      Sb, 10/12 18:00   Sporting C Covilhã    -    SC Vila Verde   2 : 3       
      Sb, 10/12 18:00   ARCD Mendiga    -    GURD MTBA   2 : 1       
      Sb, 10/12 18:00   União de Leiria    -    GR Vilaverdense   4 : 3       
      Sb, 10/12 18:30   Eléctrico FC    -    CSDC Ribeira de Frades   6 : 1       
      Sb, 10/12 18:30   ADR Mata Milagres    -    Caldas SC   7 : 4       
      Sb, 10/12 19:00   GDR Conforlimpa    -    AR Bairro Boa Esperança   0 : 5       
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com  
 << Etapa precedenta   Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com J V E I   Golos DG   Pts.    
1º  Caldas SC       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
2º  Eléctrico FC       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
3º  AR Bairro Boa Esperança       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
4º  Externato da Benedita       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
5º  GR Vilaverdense       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
6º  ADR Mata Milagres       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
7º  União de Leiria       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
8º  CSC Prodeco       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
9º  GDR Conforlimpa       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
10º  CSDC Ribeira de Frades       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
11º  GURD MTBA       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
12º  SC Vila Verde       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
13º  Sporting C Covilhã       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
14º  ARCD Mendiga       0 0 0 0   0 : 0 0   0  
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: Lu, 14/11 17:37
Pagina actualizata in: 0.1501 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group