2011-2012: Campeonato Nacional da 3ª Divisão - Série C

Calendar  Rezultate/Clasament  Rezultate/Echipa  Grila  Evolutie  Statistici campionat  Jucatori    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 
14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
6. Etapa [19.11.2011]
      Sb, 19/11 16:00   Externato da Benedita    -    SC Vila Verde   2 : 4       
      Sb, 19/11 17:00   CSC Prodeco    -    Caldas SC   3 : 2       
      Sb, 19/11 18:00   ADR Mata Milagres    -    CSDC Ribeira de Frades   2 : 1       
      Sb, 19/11 18:00   GURD MTBA    -    GR Vilaverdense   5 : 5       
      Sb, 19/11 18:00   GDR Conforlimpa    -    União de Leiria   1 : 5       
      Sb, 19/11 18:00   Sporting C Covilhã    -    AR Bairro Boa Esperança   3 : 4       
      Sb, 19/11 18:30   Eléctrico FC    -    ARCD Mendiga   7 : 4       
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com  
 << Etapa precedenta   Etapa urmatoare >> 
Clasament Acasa Deplasare Tur Retur
copyright©futsaltotalcoimbra.blogspot.com J V E I   Golos DG   Pts.    
1º  União de Leiria       3 3 0 0   15 : 10 5   9  
2º  Caldas SC       3 3 0 0   14 : 5 9   9  
3º  ADR Mata Milagres       3 3 0 0   9 : 3 6   9  
4º  SC Vila Verde       3 2 1 0   12 : 7 5   7  
5º  CSDC Ribeira de Frades       3 2 1 0   12 : 8 4   7  
6º  Eléctrico FC       3 2 0 1   13 : 10 3   6  
7º  ARCD Mendiga       3 2 0 1   18 : 15 3   6  
8º  GDR Conforlimpa       3 2 0 1   9 : 10 -1   6  
9º  GURD MTBA       3 1 2 0   11 : 9 2   5  
10º  GR Vilaverdense       3 1 1 1   11 : 13 -2   4  
11º  CSC Prodeco       3 1 0 2   8 : 10 -2   3  
12º  AR Bairro Boa Esperança       3 0 1 2   11 : 19 -8   1  
13º  Sporting C Covilhã       3 0 1 2   9 : 13 -4   1  
14º  Externato da Benedita       3 0 0 3   7 : 15 -8   0  
 
Versiunea pentru tiparire  Versiunea pentru tiparire / Programul campionatului 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega  
« index    Ultimul update: Lu, 14/11 17:37
Pagina actualizata in: 0.2003 sek.
LMO 4.0.2 - © 1997-2009 LMO-Group